Skok w tandemie – ekstremalna przygoda dla każdego

Wielu z nas szuka nowych doświadczeń – wyzwań, które pozwalają nam spojrzeć na świat z innej perspektywy. Dlatego właśnie wiele osób, które dowiadują się o możliwości skoku w tandemie, od razu rezerwuje pasujący im termin. Nic dziwnego, możliwość przeżycia niezapomnianych chwil kilka kilometrów nad ziemią to okazja, którą trudno jest przepuścić płazem, a uczucie bezgranicznej wolności będzie towarzyszyło Ci od samego skoku aż do lądowania.

Skok w tandemie – ekstremalna przygoda dla każdego

Skok w tandemie może być wykonany przez praktycznie każdą osobę. Musi ona jedynie mieć odpowiedni wzrost oraz wagę, jak i również nie posiadać poważnych schorzeń serca (lub innych dolegliwości, przez które opisywana czynność mogłaby zagrozić życiu lub zdrowiu pasażera lub/i pilota). Wystarczy jedynie odrobina szaleństwa i odwagi, a za całą resztę odpowiadać będzie tandempilot – doświadczony pracownik, dla którego szybowanie kilka kilometrów nad ziemią jest chlebem powszednim.

Nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. Będziesz wyposażony w najwyższej jakości spadochron, który pozwoli na przeprowadzenie planowanego lądowania (oraz posiada kilka mechanizmów awaryjnych). Dodatkowo, przez cały czas trwania czynności będzie czuwał przy Tobie tandempilot. Przed skokiem zostaniesz dokładnie przeszkolony, by przygotować Cię do nadchodzącego doświadczenia. Najważniejsze jest, by zachować spokój i słuchać instrukcji naszych pracowników – po prostu rozluźnij się i ciesz się z wolności, którą poczujesz unosząc się w powietrzu.

Jeśli chcesz poczuć adrenalinę i wiatr we włosach, nie ma lepszego sposobu, niż szybowanie w tandemie. Jest to jedyne w swoim rodzaju przeżycie, które trudno jest porównać do innych form aktywnej rekreacji. Daj się ponieść emocjom, gdy wszystko na dole wygląda jak zabawkowe modele, i wyszalej się na tle błękitnego nieba! Sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań skontaktuj się z nami dzwoniąc na podany na naszej stronie internetowej numer telefonu lub wysyłając wiadomość elektroniczną na nasz adres e-mail.