Niezapomniana pamiątka – skok spadochronowy

W ramach działalności firmy Skykrawiec, zajmujemy się organizowaniem skoków ze spadochronem, między innymi w Lubinie. Zapraszamy więc mieszkańców tego miasta oraz okolicznych miejscowości! Dzięki nam zobaczycie, jak to jest poczuć sporą dawkę adrenaliny we krwi!

Skoki ze spadochronem to zdecydowanie rozrywka przeznaczona dla osób o stalowych nerwach oraz miłośników mocnych wrażeń. Stworzymy z Tobą wspomnienia, o których nie sposób zapomnieć. Zachęcamy więc już teraz do zorganizowania skoku ze spadochronem właśnie z zespołem Skykrawiec.

Kup skok w ramach prezentu!

Sam nie jesteś miłośnikiem takich wrażeń, ale znasz kogoś, kto chętnie wzniósłby się w przestworza? W takim razie musisz wiedzieć, że możesz podarować to przeżycie znajomej osobie – na przykład przyjacielowi czy członkowi swojej rodziny. Proponujemy także skok w tandemie, wybór idealny dla osób, które chcą przeżyć razem skok ze spadochronem z wysokości niemalże 4 tysięcy metrów! Taki prezent doskonały jest na przykład na 18-stkę, na zaręczyny, na wieczór kawalerski czy jeszcze wiele innych okazji.

Podziwiaj krajobrazy pośród przestworzy

Zarówno podczas trwającego niemalże minutę swobodnego spadania, jak i lotu ze spadochronem, możesz podziwiać niezapomniane, zapierające dech w piersiach krajobrazy, jakie rozciągają się w promieniu dziesiątek kilometrów. Jedno możemy Ci zagwarantować – tego widoku na 100% nie zapomnisz, już na zawsze pozostanie on w Twojej pamięci. Na co więc jeszcze czekasz? Już teraz skontaktuj się z nami i wybierz skok ze spadochronem z firmą Skykrawiec!

Skok ze zdjęciami i filmem

Chcesz mieć pamiątkę na całe życie? W takim razie koniecznie zdecyduj się na skorzystanie z naszej oferty, w której proponujemy wykonanie zdjęć lub nawet filmu podczas skoku! Dzięki temu możesz wracać pamięcią do tych chwil, kiedy tylko sobie tego zapragniesz.

Zachęcamy już teraz do skorzystania z naszej szerokiej oferty, dzięki nam poczujesz wiatr we włosach i posmakujesz wolności, jaką daje wzniesienie się pośród nieskończone, niebieskie przestworza.