Skoki w Lubinie

Położone na Dolnym Śląsku miasto Lubin to urocza miejscowość, gdzie nasz zespół Skykrawiec oferuje skoki ze spadochronem. Jesteś mieszkańcem Lubina, a może okolicznych miejscowości – Polkowic, Głogowa czy Legnicy? Jeśli brakuje Ci adrenaliny we krwi to zapraszamy do skorzystania z usług Skykrawiec. Dzięki nam wzniesiesz się w przestworza i przeżyjesz przygodę, której nie sposób zapomnieć przez całe życie. Zapraszamy do odwiedzin malowniczych okolic miejscowości Lubin – nasz zespół zapewni Ci rozrywkę, którą będziesz wspominał przez wiele długich lat.

Skoki ze spadochronem w Lubinie – dlaczego warto?

Podczas skoku ze spadochronem wlatujesz na wysokość niemalże 4 tysięcy metrów, a stamtąd rozpościera się zjawiskowy widok. Okolice Lubina są naprawdę piękne, możesz więc nacieszyć oczy krajobrazem, który zachwyciłby absolutnie każdego. Jeśli dobrze się podczas skoku ze spadochronem przyjrzysz, dostrzeżesz rozległe pasma górskie, a także możesz podziwiać z góry wiele różnych okolicznych miejscowości. Zachęcamy więc już teraz do wizyty w Lubinie – czeka Cię tutaj moc atrakcji.

A może zwiedzanie połączone z doskonałą zabawą?

Przed oddaniem skoku ze spadochronem lub po, możesz zdecydować się na zwiedzanie okolic. Nie tylko będziesz mógł zobaczyć Lubin oraz okoliczne miejscowości z nieba, ale również przyjrzeć się ciekawym zabytkom czy obiektom z poziomu ziemi! Gwarantujemy, że nie raz spojrzysz w niebo i będziesz zaszokowany, jak wysoko się wzniosłeś, aby posmakować wolności pośród nieskończonych przestworzy.

Zapraszamy do Lubina na skok ze spadochronem już teraz!

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Skykrawiec. Po wzniesieniu się na wysokość prawie 4 tysięcy metrów, czeka Cię niemalże minuta swobodnego spadania przez otwarciem spadochronu. Poczujesz niesamowitą prędkość, wiatr we włosach i dostaniesz porządny zastrzyk adrenaliny. Jest to zdecydowanie rozrywka dla ludzi o stalowych nerwach. Spokojnie jednak, nasz profesjonalny zespół zadba o Twoje bezpieczeństwo podczas długiego lotu. Nie czekaj więc dłużej tylko już teraz dołącz do drużyny spadochroniarzy!