Skok spadochronowy jako prezent

Wiele osób wybierając prezent dla bliskiej osoby decyduje się na sztampowe, ograne pomysły, które rzadko kiedy są w stanie wywołać entuzjazm u jubilata czy solenizanta. Kubek, żel pod prysznic lub praska do ziemniaków już dawno przestały być obiektami, które z radością przyjmujemy w nasze ramiona podczas specjalnego dla Ciebie dnia. Być może warto jest więc poszukać alternatywnego rozwiązania, które nie tylko będzie różniło się od innych prezentów, ale również zapewni niezapomniane doświadczenie.

Jednym z rozwiązań, które zyskuje na popularności, jest podarowanie bliskiej osobie doświadczenia skoku ze spadochronu. Jest to prezent, który na pewno wzbudzi wiele emocji, zarówno u jubilata, jak i zaproszonych przez niego gości. Pomysłowość opisywanego podarunku sprawi, iż zostanie on zapamiętany na długie lata.

Sam skok ze spadochronem, który został zamówiony poprzez specjalny voucher, nie wymaga zaawansowanego szkolenia, by go wykonać. Podarunkowe skoki ze spadochronem to tak zwane skoki w tandemie. Oznacza to, że osoba, która otrzymała prezent, opuszcza samolot razem z doświadczonym profesjonalistą, wspólnie rzucając się w przestworza. Nie tylko minimalizuje to ryzyko powstania niebezpiecznych sytuacji, ale również sprawia, iż wymagane jest jedynie krótkie szkolenie na temat bezpieczeństwa przeprowadzone bezpośrednio przed głównym wydarzeniem. Własny sprzęt również nie jest potrzebny – spadochron posiada Wasz tandempilot.

Wrażenia z lotu – doświadczenie na całe życie

Jako jeden z najbardziej nietypowych prezentów, które można podarować bliskiej osobie, jest to niezwykłe przeżycie, które obdarowana lub obdarowany będą pamiętali przez całe życie. Należy pamiętać jednak, by odpowiednio przygotować się do wykonania kroku w przestworza. Osoba która podejmie się owej czynności nie powinna być bardzo najedzona, ale nie można być też głodnym; no i absolutnie nie można być pod wpływem alkoholu, narkotyków, lub na „kacu”. Dodatkowo, długie włosy należy związać, a odstającą biżuterię schować (lub zostawić w domu). Nie należy się również obawiać samego skoku, który jest gwarancją dobrej zabawy.