Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój wpis pojawi się na stronie po weryfikacji administratora.
Właścicel serwisu rezerwuje prawo do edycji, kasowania lub nie publikowania dodawanych wpisów.
46 wpisów.
Marcin napisał/a 16 czerwca 2021
Mega pozytywni zawodowcy. Swoim optymizmem potrafią zarazić każdego przed skokiem. Skutek jest taki, że czekasz na skok z niecierpliwością bez żadnych obaw. Następnie instruktaż i do samolotu. Podczas lotu dowiesz się do czego służy śmigło w samolocie. Jak się okazuje nie do jego napędu. A potem wysiadasz ??? na 3000 metrów i zaczyna się najlepsza zabawa. To jest nie do opisania. Jak już jesteś znowu na ziemi to zaczynasz się zastanawiać nad następnym skokiem. Po czymś takim dobry humor trzyma długo. Zdecydowanie godne polecenia. Wrażenia i adrenalina w pakiecie.
Ilona napisał/a 5 czerwca 2021
Super ekipa ❤️ można się zakochać choćby na 3 minuty?
Profesjonalna ekipa ??szkolenie i lot bez obaw.
Do tego mnóstwo humoru i co w tej opinii najważniejsze przezycia niesamowite, widoki niesamowite, Lot niesamowity, skok nie do zapomnienia.
Spełniajcie marzenia z SKYKRAWIEC
Pozdrawiam ekipę ???
I jeszcze raz dziękuję ?
Zosia napisał/a 17 maja 2021
Pełen profesjonalizm, ekipa robi wszystko żeby rozluźnić skaczącą osobą tuż przed wejściem do samolotu. Dawka adrenaliny, której powinien dostarczyć sobie każdy człowiek. Polecam z całego serca i jeszcze tu wrócę!
Sławek napisał/a 25 października 2020
Niezapomniane przeżycie dzięki ekipie Skykrawiec i...moim dziecią, które zafundowały mi taki prezent. W trzech słowach : adrenalina, emocje, radość. Pełna profeska zespołu. Specjalne podziękowania dla Rafała i Bako. Dla malkontentów : no nie ma się do czego przyczepić 🙂 Pzdr
Aga napisał/a 6 października 2020
To musi być niesamowite skoro radość trzyma mnie 3 dzień a w dodatku potrafię przenosić ją na innych?było cuuuuudownie...obudziliscie potwora?Dziękuję jeszcze raz wszystkim za współudział w tym nieziemskim przedsięwzięciu?
Ania napisał/a 2 października 2020
24.09.2020 r. - czwarteczek.
No i zrobiłam to...zobaczyłam świat z innej perspektywy, piękniejszy, cudowniejszy, nie dla każdego osiągalny, ale możliwy do osiągnięcia...???⛅?
Do momentu samego skoku zero strachu i kompletnie bezemocjonalnie, ale z wewnętrzną radochą, przez okno samolotu oglądałam cudowne widoki, wznosząc się coraz wyżej i wyżej... . Niedoopisania jest sam skok, a raczej moment, gdy leci się wirując w dół ponad 200 km/h bez otwartej czaszy spadochronu...a już przy otwartej "odpoczywa się" i na całe życie rejestruje się w sobie wrażenia, na zawsze zapisuje w sobie niesamowite chwile, coś czego kiedyś nawet nie myślałam, że w życiu doświadczę, a cicho gdzieś o tym się marzyło. Dziękuję Arnold Schneider ->Skykrawiec, dzięki któremu w 100% poczuciu bezpieczeństwa tego dokonałam, dziękuję Markowi za to, że kiedyś gdy pamięć zawiedzie będę wspominać oglądając foto i video, dziękuję całej Ekipie z samolotu za super atmosferę, luz, Wasze szaleństwo - super, że Ziemia nosi takich zwariowanych Szajbusów jak WY?????Dziękuję ogromnie Tobie Artur Sepski za tą spadochronową niespodziankę-podarunek? i dziękuję mojej kochanej Sylwii Sylwia Dm i Leszkowi, którzy czekali na mnie na dole❤️?.
I dziękuję Sercom, które w oddaleniu mi kibicowały i czekały na mój zna
AGATA napisał/a 16 sierpnia 2020
To było niesamowite przeżycie, którego jak już większość z nas mówi ,nie da się opisać. Dla mnie to nie tylko skok ,ale pokonanie swoich słabości. Teraz wiem, że stać mnie na wiele i czekam na jeszcze?
Ekipa najlepsza ,bardzo profesjonalna ,przy nich strach nie istnieje? Polecam z całego serca i do zobaczyska❤
Agnieszka napisał/a 15 sierpnia 2020
14.08.2020. Co tu dużo mówić - było po prostu pięknie! Sam skok to niezapomniane przeżycie, ale Ci wszyscy świetni ludzie którzy są dookoła sprawiają, że ma się ochotę tam wrócić i skoczyć raz jeszcze. Wszyscy tak profesjonalnie rozładowują atmosferę, że nie ma czasu na zastanawianie się „skoczyć czy nie skoczyć”. Dziękuję bardzo za opiekę i wzięcie mnie pod swoje skrzydła 🙂 Wrócę na pewno!
Przemek napisał/a 12 sierpnia 2020
Skok ze spadochronem i Arnoldem na plecach, naprawdę MEGA MOC, polecam, do tego film od Czarka, i można wspominać co wieczór. W pełni bezpieczne i niesamowite uczucie. Pozdrawiam ekipę ze SKYKRAWIEC i zachęcam innych do oddania skoku z nimi.
Marta B. napisał/a 8 sierpnia 2020
NIESPODZIANKA OD MĘŻA 🙂
"Marzenia są po to, by je realizować".
Moje marzenie✈️??spełniło się 01.08.2020 r. Mimo, iż minęło kilka dni od mojego skoku w tandemie z Arnoldem, cały czas myślę o tym co przeżyłam tego dnia. Mega adrenalina, orzeźwiający chłód powietrza, prędkość, radość... Jeśli spełniać marzenia to tylko z ekipą Skykrawiec, która zaraża pozytywną energią, uśmiechem i swoją pasją?✈️? Już myślę o kolejnym skoku??? Dziękuję za niezapomniane wrażenia. Pozdrawiam i do zobaczenia?