Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój wpis pojawi się na stronie po weryfikacji administratora.
Właścicel serwisu rezerwuje prawo do edycji, kasowania lub nie publikowania dodawanych wpisów.
23 wpisy.
Radek i Angela napisał/a 13 sierpnia 2016:
MEGA ADRENALINA

Polecamy wszystkim którzy wahają się przed podjęciem decyzji. My zwlekaliśmy ok 2 lata i nie żałujemy było naprawdę bardzo fajnie. Mega dawka adrenaliny i dobrego humoru ze strony instruktorów. Jeśli ktoś się zastanawia czy jest różnica podczas pierwszego skoku z 3 lub 4 km to i tak jej nie zobaczy – lot to chwila, dzięki której można przeżyć zupełnie inne emocje niż te które mamy na co dzień. Pozdrowienia dla całej ekipy z Przylepu i team’u Skykrawiec.
Szymon napisał/a 16 października 2015:
TO ŚNI SIĘ PO NOCACH!

Niezapomniane przeżycie! Najlepszy moment to wychylenie się i wyskok z samolotu – śni mi się po nocach. Koniecznie do powtórzenia. No i przede wszystkim świetna ekipa organizatorów! Polecam wszystkim!
Beata napisał/a 16 października 2015:
UŚMIECHAM SIĘ DO WSPOMNIEŃ

Tego nie da się porównać z niczym na ziemi! Od mojego skoku minął już dobry tydzień, ale mam wrażenie jakbym skakała wczoraj. Co chwilę uśmiecham się do własnych wspomnień. Bardzo dziękuję za przemiłe przyjęcie całej ekipy. Chłopaki gdyby nie Wasz spokój, opanowanie, zrozumienie i poczucie humoru nie dałabym rady. Pozdrawiam przesympatyczną parę nowożeńców, którzy skakali razem ze mną. Życzę Wam, aby Wasze życie małżeński było równie emocjonujące co ten skok (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

TAK – skoczyłabym jeszcze raz.