Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój wpis pojawi się na stronie po weryfikacji administratora.
Właścicel serwisu rezerwuje prawo do edycji, kasowania lub nie publikowania dodawanych wpisów.
24 wpisy.
Ola napisał/a 11 czerwca 2017
ABSOLUTNIE NAJCUDOWNIEJSZE DOŚWIADCZENIE

Przedwczoraj skakałam z Tobą w tandemie i przez te kilkadziesiąt godzin, które upłynęły od tamtego momentu nawet na sekundę nie przestałam myśleć o tym co się tam u góry wydarzyło.

Wcześniej nigdy przenigdy nie marzyłam o skoku, a teraz nie marzę o niczym innym – tylko o tym, żeby spotkało mnie to jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz… wiem, że to było absolutnie najcudowniejsze doświadczenie w moim dwudziestosześcioletnim życiu, szkoda tylko że nie można opowiedzieć o tym ludziom, którzy nigdy tego nie przeżyli. dlatego jeszcze raz chciałam Ci bardzo bardzo mocno podziękować za to co mnie spotkało tam u góry i co na bank zostawiło mi w głowie i w serduchu ślad na całe życie.
Radek i Angela napisał/a 13 sierpnia 2016
MEGA ADRENALINA

Polecamy wszystkim którzy wahają się przed podjęciem decyzji. My zwlekaliśmy ok 2 lata i nie żałujemy było naprawdę bardzo fajnie. Mega dawka adrenaliny i dobrego humoru ze strony instruktorów. Jeśli ktoś się zastanawia czy jest różnica podczas pierwszego skoku z 3 lub 4 km to i tak jej nie zobaczy – lot to chwila, dzięki której można przeżyć zupełnie inne emocje niż te które mamy na co dzień. Pozdrowienia dla całej ekipy z Przylepu i team’u Skykrawiec.
Szymon napisał/a 16 października 2015
TO ŚNI SIĘ PO NOCACH!

Niezapomniane przeżycie! Najlepszy moment to wychylenie się i wyskok z samolotu – śni mi się po nocach. Koniecznie do powtórzenia. No i przede wszystkim świetna ekipa organizatorów! Polecam wszystkim!
Beata napisał/a 16 października 2015
UŚMIECHAM SIĘ DO WSPOMNIEŃ

Tego nie da się porównać z niczym na ziemi! Od mojego skoku minął już dobry tydzień, ale mam wrażenie jakbym skakała wczoraj. Co chwilę uśmiecham się do własnych wspomnień. Bardzo dziękuję za przemiłe przyjęcie całej ekipy. Chłopaki gdyby nie Wasz spokój, opanowanie, zrozumienie i poczucie humoru nie dałabym rady. Pozdrawiam przesympatyczną parę nowożeńców, którzy skakali razem ze mną. Życzę Wam, aby Wasze życie małżeński było równie emocjonujące co ten skok (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

TAK – skoczyłabym jeszcze raz.