Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój wpis pojawi się na stronie po weryfikacji administratora.
Właścicel serwisu rezerwuje prawo do edycji, kasowania lub nie publikowania dodawanych wpisów.
32 wpisy.
Paula napisał/a 13 czerwca 2020
Skok z Arnoldem i ekipą to jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu.Trochę czasu już upłynęło a wspomnienia pozostają,jak żywe i pomagają stawiać czoła nie łatwej codzienności.Tych chwil w górze bliżej...nigdy nie zapomnę.Dzięki Wam mogłam poczuć wolność w pełnym tego słowa znaczeniu-dziękuję.Kto mnie zna,wie doskonale o czym mówię. Spełniło się moje marzenie i nie raz tęsknię...bo wiem, że jestem wśród przyjaciół.Sercem zawsze blisko. Dzięki za wszystko!!! Najlepsi z Najlepszych
Honorata napisał/a 21 lutego 2020
Mój skok w tandemie z Arnoldem odbył się kilka lat temu ....A mimo to gdy wracam do tego myślami cały czas się uśmiecham....to było niesamowite doświadczenie ...adrenalina, prędkość,cudne widoki....duma z pokonania własnego strachu jakim byl lęk wysokości....w czym bezsprzecznie pomógł Arnold - jego niesamowity spokój i opanowanie. Pełen profesjonalizm , pasja i radość z tego co robi to słowa ktore doskonałe go opisują. Teraz gdy po latach dzięki filmikowi i zdjęciom mogłam wrócić do tamtego dnia ....poczułam znów te emocje, adrenaline...znów pojawił się uśmiech który nie schodził wtedy z twarzy przez tydzień ...😉i przemknęła przez głowę myśl A MOŹE BY TO POWTÓRZYĆ....😉. BO NAPRAWDĘ WARTO PięKNYCH WSPOMNIEŃ NIKT WAM NIE ODBIERZE . DZiękuję Arnold....może jeszcze się zobaczymy 😉
Madzia napisał/a 18 sierpnia 2019
Polecam skok ze spadochronem w tandemie. Wrażenia nie do opisania. Widoki niesamowite. Sam lot samolotem jest super. Ekipa wspaniała. Arnold daje poczucie bezpieczeństwa😉 Dziękuję za pamiątkę, której na pewno nigdy nie zapomnę. Dostalam prezent na urodziny, najpierw myslalam ze to niemożliwe bym sie odwazyla, a jednak😀
Beata napisał/a 16 sierpnia 2019
Sposrod wszystkich firm oferujacych podobne atrakcje polecilabym z czystym sumieniem SKYKRAWIEC! Z jednej strony profesjonalizm i to nie tylko, jezeli chodzi o same skoki ale rowniez jako organizatora calego przedsiewziecia, jakim jest np. urodzinowa niespodzianka! Z drugiej strony natomiast przemily kontakt i realizacja zlecenia zgodnie z wyobrazeniami w 100%
Niespodzianka urodzinowa jakim byl skok, do konca trzymana w tajemnicy i tak zorganizowana, ze do konca pozostala niespodzianka...i to JAKA?!?!
Dziekuje i Serdecznie Pozdrawiam!
Kaśka napisał/a 9 lipca 2019
To najlepszy prezent urodzinowy jaki mogłam dostać. Ekipa z jaką skakałam rewelacja. Z Arnoldem czułam się bezpiecznie i nawet nie przeszło mi przez myśl, że coś może mi się stać . Nie da się opowiedzieć tych emocji to trzeba samemu przeżyć. Film świetnie nakręcony i zmontowany , jakość doskonała . Polecam Wszystkim i dziękuję Arnoldowi , Czarkowi i całej ekipie. 😀😘😍
Andrzej napisał/a 17 czerwca 2019
WYMARZONE URODZINY W PRZESTWORZACH

To były 55 urodziny i będą zapewne niezapomniane do końca życia, oczywiście pod względem wrażeń. Skok w tandemie z 3 kilometrów jako prezent na urodziny wydawał się w pierwszej chwili co najmniej wątpliwy, ale to co stało się w powietrzu, tego opisać się nie da. Żeby to przeżyć i poczuć adrenalinę, jest tylko jeden sposób na to:  usiąść w progu otwartych drzwi samolotu, spojrzeć w trzykilometrową otchłań, odchylić się i ……  i potem jest już tylko totalny odlot. Wszystko się pomieszało, tak krótko to trwało, a tak wiele się wydarzyło. Chce się to powtórzyć, żeby więcej wrażeń zapamiętać. Fantastycznie zrobiony jest film ze skoku. Jak się go ogląda, to wracają te wspaniałe chwile z powietrza. Cała impreza perfekcyjnie zorganizowana. Zachęcamy, polecamy, a dla Arnolda szczególne podziękowania za możliwość ,,podpięcia” się do niego i przeżycia życiowej przygody. W ogóle szacunek za pomysł
i umożliwienie przeżycia czegoś odlotowego.

Żeby całe  wydarzenie było jeszcze bardziej ciekawsze, skakałem z synem Michałem,  co jeszcze bardziej podniosło nasze emocje i przeżycie całej imprezy.

To już postanowione, do rychłego zobaczenia na lotnisku.
Krzysiek napisał/a 27 sierpnia 2017
Realizować marzenia, to w życiu nas napędza!

Dziękuję Arnoldowi, Czarkowi jak i całej reszcie ekipy skykrawiec, za umożliwienie przeżycia czegoś niesamowitego i posiadanie niezapomnianych wspomnień. Coś tak pięknego jak pierwszy skok w tandemie jest czymś co daje niesamowitego kopa zarówno przed i po. Zazdroszczę wam, pracujecie i robicie coś co napewno kochacie w dodatku dajecie szanse aby inni mogli realizować swoje marzenia. Termin realizacji był błyskawiczny z niecierpliwością odliczalem dni aż nadszedł ten wymarzony wychodząc z domu spoglądając w niebo wyobrazilem sobie że za kilka godzin to wywołuje uśmiech na twarzy połączony z lekkim strachem przed nieznanym lecz chęć zrobienia czegoś tak extremalnego nie dała szans nawet na chwilę zawahania. I tak właśnie stało. Stanęliśmy na progu samolotu i jazda nie ma słów aby opisać jakie to uczucie to trzeba przeżyć samemu i poczuć. Mając możliwość ponownego wykonania skoku na pytanie “czy chcę zrobić to jeszcze raz?” Bez zastanowienia i w każdej chwili odpowiedział bym głośne “TAK!!!” i zapytał “KIEDY?” Realizować marzenia to w życiu nas napędza.

Polecam każdemu, sam na pewno jeszcze to zrobię.
Pozdrawiam całą ekipę SKYKRAWIEC
I bardzo DZIĘKUJĘ !!!!!
Renata napisał/a 11 lipca 2017
CZY POKONAM LĘK?

9 lipiec 2017 miał przynieść odpowiedź na pytanie które zadawałam sobie od co najmniej 20 lat a mianowicie czy pokonam lęk przed wysokością czy też lęk pokona mnie.
Czy pokonałam swoją słabość…? Na chwilę obecną po skoku z Arnoldem oswoiłam lęk, ale dzięki zaangażowaniu całej ekipy Skykrawiec znacznie łatwiej było mi walczyć ze swoim strachem.
Polecam z całego serca skoki w tandenemie ze Skykrawiec. Ludzie są pełni pasji i uśmiechu na twarzach, którym zarażają. Ich profesjonalizm i dokładność, a przede wszystkim opieka jaką obdarzają pasażera przekłada się na poczucie bezpieczeństwa. Z nimi można pokonywać największe lęki, a i przeżycia zapisują się w głowie jak najpiękniejszy film. Osobiście nie wykluczam sytuacji, że oddam się jeszcze raz przyjemności skoku, ale tylko ze Skykrawiec i Arnoldem. Pozdrawiam bardzo serdecznie całą załogę Skykrawiec.
Ola napisał/a 11 czerwca 2017
ABSOLUTNIE NAJCUDOWNIEJSZE DOŚWIADCZENIE

Przedwczoraj skakałam z Tobą w tandemie i przez te kilkadziesiąt godzin, które upłynęły od tamtego momentu nawet na sekundę nie przestałam myśleć o tym co się tam u góry wydarzyło.

Wcześniej nigdy przenigdy nie marzyłam o skoku, a teraz nie marzę o niczym innym – tylko o tym, żeby spotkało mnie to jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz… wiem, że to było absolutnie najcudowniejsze doświadczenie w moim dwudziestosześcioletnim życiu, szkoda tylko że nie można opowiedzieć o tym ludziom, którzy nigdy tego nie przeżyli. dlatego jeszcze raz chciałam Ci bardzo bardzo mocno podziękować za to co mnie spotkało tam u góry i co na bank zostawiło mi w głowie i w serduchu ślad na całe życie.
Radek i Angela napisał/a 13 sierpnia 2016
MEGA ADRENALINA

Polecamy wszystkim którzy wahają się przed podjęciem decyzji. My zwlekaliśmy ok 2 lata i nie żałujemy było naprawdę bardzo fajnie. Mega dawka adrenaliny i dobrego humoru ze strony instruktorów. Jeśli ktoś się zastanawia czy jest różnica podczas pierwszego skoku z 3 lub 4 km to i tak jej nie zobaczy – lot to chwila, dzięki której można przeżyć zupełnie inne emocje niż te które mamy na co dzień. Pozdrowienia dla całej ekipy z Przylepu i team’u Skykrawiec.