Nowa strefa – rozpoczynamy skoki w Lubinie!

Skoki spadochronowe od wielu lat są moją życiową pasją, którą uwielbiam zarażać innych. Wiele osób przyjeżdżało do mnie z dalekich stron, by szybować wysoko nad ziemią i na chwilę poczuć przypływ adrenaliny. Moja główna siedziba znajduje się w Zielonej Górze, czyli na zachodnim krańcu Polski – jest to lokalizacja, która nie każdemu jest po drodze. Dlatego z dumą mogę ogłosić, iż skoki w tandemie będą dostępne również w miejscowości Lubin!

Rozpoczynamy skoki w Lubinie! Nowa strefa, nowe wyzwania, nowe przeżycia!

Lubin to przepiękne miasto, które jest równie zjawiskowe, gdy patrzy się na nie z wysokości kilku kilometrów nad ziemią. Jest ono położone relatywnie blisko naszej stolicy, więc osoby zainteresowane skokiem ze spadochronem mieszkające w Warszawie mogą teraz skorzystać z naszych usług bez potrzeby przebywania wielu kilometrów pod zachodnią granicę.

To, co odznacza nas od innych firm oferujących szybowanie z tandempilotem to bogate doświadczenie i ogromna wiedza na temat naszej pracy. Gwarantujemy, iż skok ze spadochronem będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem, którym będziesz mógł podzielić się ze swoimi przyjaciółmi oraz rodziną. Chcemy, by nasi Klienci czuli się komfortowo oraz bezpiecznie wrócili na stały grunt.

To również idealny prezent dla bliskiej Ci osoby. Niezależnie od okazji, jest to oryginalny pomysł na upominek, który odznaczał się będzie na tle innych podarunków. Przełam rutynę i spraw, by wizyta w Lubinie stała się wspaniałym przeżyciem. Przygotujemy dla Ciebie specjalny, imienny voucher, który wyślemy na wskazany przez Ciebie adres. Jesteśmy pewni, iż tak przemyślany podarek będzie strzałem w dziesiątkę w każdej sytuacji!

Możliwość rozwoju firmy i dzieleniem się tym budującym adrenalinę hobby w kolejnym już mieście to osiągnięcie, które pozwala na bardziej pozytywne spojrzenie na świat. Jeśli chcesz przekonać się, jakim uczuciem jest szybowanie kilka kilometrów nad ziemią, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.